T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Yazısı

Güncelleme Tarihi: 19/09/2018

94457,opdr-mehmet-bilginjpg.jpg

Op.Dr.Mehmet BİLGİN
Başhekim

          Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi, Sağlık Bakanlığına bağlı 11 fizik tedavi hastanesinden biridir. Bölge Hastanesi konumundadır. 135 yatakla halkımıza hizmet vermektedir. 150 yataklı yeni hastane projemizin yapımı devam etmektedir.

       Önce insan herkese sağlık ilkesini şiar edinen hastanemiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin, verimli, ulaşılabilir olarak sunulması konusunda tüm çalışanları ile özverili bir çalışma temposu içerisinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini hedef  olarak belirleyen hastanemiz, öncelikle hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak, fiziksel tıp rehabilitasyon konusunda toplumsal bilincin oluşmasına katkıda bulunmak için çalışmaktadır. Bu amaca hizmet ederken değişen ve gelişen teknolojileri takip ederek bünyesine katmaktadır.

       Aile ortamı sıcaklığı içerisinde, rehabilitasyon hastalarına öncelik veren hastanemiz,  hasta yakınları, çalışanlar ve tüm paydaşları ile etkili bir iletişim kurma gayreti içerisindedir.

      Gücünü sizlerden alan hastanemiz etkili verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmetinin sunumu konusunda hiç taviz vermeden değişen teknolojiler esas alarak daima sizlerin yanında olacaktır.

      Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.